TEDFED Kayseri’de…

TEDFED Kayseri Buluşması

TED Okulları Mezunları Dernekleri Federasyonu ve TED Kayseri Koleji Mezunları Derneği’nin ortak olarak organize ettiği Hazer Amani ile TED Kayseri Koleji söyleşisi ve Burslu Öğrencilerimize Yardım Gecesi, kuruluş amaçlarımız, ilkelerimiz, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda 11 Ekim 2019 Cuma günü Kayseri’de gerçekleşti.

Etkinlik  TED Kayseri Koleji öğrencileri ile okul konferans salonunda gerçekleşti. Yaklaşık 2 saat boyunca Hazer Amani ile sohbet şansı bulan öğrenciler, daha sonra gastronomi sınıfında hazırladıkları pastırmalı yumurtayı şefimizin beğenisine sundular.  

Aynı gece üyelerimizin ve TED Burs Gönüllülerimizin desteği ile gerçekleşen etkinlikte, TED Ankara Koleji’94 mezunumuz ve TEDFED Burs Elçisi, dünyaca ünlü “Chef”imiz Hazer AMANİ hazırladığı özel menüsü ile düzenlenen bu geceye destek verdi.

TEDFED ve TED Kayseri Koleji Mezunları Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği geceye maddi katkılarını sunan diğer TED Okulları Mezun Derneklerimize de teşekkür ederiz. Bu etkinlikte mezunlarımız bir araya gelerek anılarını tazeleme fırsatı bulurken, özellikle burslu öğrencilerimiz için dayanışma gücünün ve birlikteliğin güzel bir örneğini sunmuşlardır

Bizler TEDFED ve TED Kayseri Koleji Mezunları Derneği olarak, böylesine ulvi bir etkinlikte biraraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm üyelerimize, camiamıza ve katkı sağlayan tüm paydaşlerımıza şükranlarımızı sunar, sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.